Permanentní prodlužování a zahušťování řas

Permanentní prodloužení a zahuštění řas

Plné a natočené řasy nedělají jen větší oči, ale vypadají zároveň mimořádně atraktivně. Permanentní prodloužení a zahuštění řas DIAMOND LASHES® je vynikající, stále oblíbenější a bezkonkurenční alternativou ke všem druhům úprav řas.

Od zcela přirozeného až po velmi výrazný vzhled

  • nespočet variací, zcela unikátní a nenapodobitelný design řas DIAMOND LASHES®
  • 4 síly, 9 délek, 3 zatočení a 12 barev syntetických řas
  • korekce tvaru a zvýraznění barvy očí
  • možnost zdobení krystaly Swarovski a kosmetickými glitry
  • 100% efekt, řasenkou nedosažitelný
  • doplnění nutné každých 3–5 týdnů
  • dokonalý vzhled po celou dobu mezi doplněními

Permanentní prodloužení a zahuštění řas
DIAMOND LASHES®

Permanentní prodloužení a zahuštění řas DIAMOND LASHES® je vynikající, stále oblíbenější a bezkonkurenční alternativou ke všem druhům úprav řas.

DIAMOND LASHES® šetří Váš čas a vypadají tak přirozeně! Ani nebudete věřit, jak jednoduché a příjemné je DIAMOND LASHES® nosit. Jsou voděodolné a ultralehké – na očích je ani necítíte. Jedná se o profesionální aplikaci syntetických řas metodou "řasa na řasu".

Proč mít krásné řasy ?

Mít dlouhé, husté a zatočené řasy jako základní prvek ženské krásy bylo vždy snem spousty žen. V mnoha kulturách po celém světě je dodnes oko považováno za okno do duše. Není tedy pochyb o tom, že oči jsou nejdůležitější částí obličeje a zanechají v člověku silný první dojem. Plné a natočenéřasy nedělají jen větší oči, ale vypadají zároveň mimořádně atraktivně.

Pro docílení takového efektu vynaložily ženy v historii spoustu úsilí, času i peněz. Použití očních linek, řasenek, různých technik očního make-upu se stalo samozřejmostí. V současnosti existují řasy umělé, trvalá na řasy, barvení řas, a dokonce je možná i jejich transplantace.

Ceník

SlužbaCena
Barvení a úprava obočí 100,-
Barvení řas 50,-
Nový set 1 500,-
Doplnění 350 - 450,-
Trvalá na řasy + barvení 250,-

Facebook Twitter Google+ Pinterest